2007 m. Birželio 4 d. (Šeštadienį) Klaipėda ("Siuvimo paslaugų ir verslo mokykla, Puodžių g.10) Finalinis ketvertas:
10.00 val. 3-4 - dėl III v.
11.30 val. snaiperių konkursas
12.00 val. 1-2 - dėl I vietos,
2006 m. Birželio 1 d. (Trečiadienį), Palangos sporto rūmuose. Finalinis ketvertas:
17.00 val. 1-2 - dėl I vietos
Palangos SRC : V.Knašiaus KM 79:69
18.30 - snaiperių konkursas (po 2 dalyvius iš visų komandų)
19.00 val. 3-4 - dėl III v.
Klaipėdos KM : Plungės SM-LITNAGLIS 63:52
2005 m.
Birželio 5 d. (Sekmadienį) PLUNGĖJE, Minijos sp.s. Finalinis ketvertas:
13.00 val. 3-4 - dėl III v.
14.20 Snaiperių konkursas
14.50 val. 1-2 - dėl I vietos
2004 m. Birželio 5 d. (Sekmadienį) PLUNGĖJE, Minijos sp.s. Finalinis ketvertas:
10.00 val. 3-4 - dėl III v.
11.20 Snaiperių konkursas
11.45 val. 1-2 - dėl I vietos
2003 m. Birželio 11 dieną (Šeštadienis), Klaipėda ("Siuvimo paslaugų ir verslo mokykla, Puodžių g.10) Finalinis ketvertas:
13:00 - Rungtynės dėl III vietos (2003 m.)
14:30 - Snaiperių konkursas
15:00 - Finalas (2003 m.)
Atkrintamosios varžybos:
II etapas 1-8 v., 2-7 v., 3-6 v., 4-5 v.
III etapas 1-4, 2-3 porų nugalėtojai.
II ir III etapuose žaidžiamos dvi rungtynės, pirmos rungtynės žaidžiamos žemesnę vietą užėmusios komandos namų salėje. nugalėtojas nustatomas pagal bendrą dviejų rungtynių santykį. (Sužaisti iki gegužės 29 d.)
2001 m. Birželio 11 d. (Šeštadienį), Klaipėdoje. Klaipėda ("Siuvimo paslaugų ir verslo mokykla, Puodžių g.10)
09:00 - Rungtynės dėl III vietos (2001 m.)
10:30 - Snaiperių konkursas
11:00 - Finalas (2001 m.)
II etapas 1-8 v., 2-7 v., 3-6 v., 4-5 v.
III etapas 1-4, 2-3 porų nugalėtojai.
II ir III etapuose žaidžiamos dvi rungtynės, pirmos rungtynės žaidžiamos žemesnę vietą užėmusios komandos namų salėje. nugalėtojas nustatomas pagal bendrą dviejų rungtynių santykį. (Sužaisti iki gegužės 29 d.)
1999 m. Birželio 10 d. Klaipėda (Penktadienį)
"Siuvimo paslaugų ir verslo mokykla, Puodžių g.10)
Finalinis ketvertas:
10.00 dėl III v. Kalipėdos KM - Plungės SRC "Litnaglis"
11.30 Snaiperių konkursas
12.00 dėl I v. Gargždų SM - Kretingos SM
Atkrintamosios varžybos:
II etapas 1-8 v., 2-7 v., 3-6 v., 4-5 v.
III etapas 1-4, 2-3 porų nugalėtojai.
II ir III etapuose žaidžiamos dvi rungtynės, pirmos rungtynės žaidžiamos žemesnę vietą užėmusios komandos namų salėje. nugalėtojas nustatomas pagal bendrą dviejų rungtynių santykį. (Sužaisti iki gegužės 29 d.)